5 elementów - Zadbane Ciało & Spokojna Głowa


Przepraszamy, rejestracja dobiegła końca.

Letni Cykl Rozwojowy dla Psyche i Ciała (wykład + warsztat + wielopoziomowy relax w sfrefie wellness). Osobiście i jako psychoterapeutka wierzę w to, że tak jak nasze silne, fizyczne core umożliwia nam stabilną postawę, równowagę oraz jest zdrowym ośrodkiem fizycznej siły, to tak samo zbudowanie naszego silnego psychicznego centrum zaowocuje stabilnością i mocą umysłu. Uprawiając sport pracujmy więc również z naszą psychiką dbając o umysł i emocje, a zdrowe, silne ciało również nam się odwdzięczy i podąży za nowym, pełnym mocy stanem umysłu.


  • Data: 24.07.2019 11:50 - 21.08.2019 10:00
  • Miejsce: Emilii Plater 49, Warszawa, Polska (Mapa)
  • Więcej informacji: poniżej w opisie

Cena: 100.00

Opis

Drogie Panie, Dziewczyny :)

Czy macie ochotę na emocjonalno-fizyczny rozwój i relaks w chmurach warszawskiego nieba? A dokładnie na 43 piętrze z widokiem na rzekę?

Jeśli macie wątpliwości to zerknijcie proszę tutaj :) -> www.riverview.com.pl
A jeśli zechcecie, to zapraszam Was na 5 wyjątkowych spotkań.
Dlaczego wyjątkowych? Ponieważ ich celem jest zainspirowanie Was i zadbanie o Was na poziomie psychiki i ciała, w sposób profesjonalny oraz wyjątkowo przyjemny i ekskluzywny zarazem :) To dlatego siły połączyły i razem zapraszają Was Centrum Sensu - www.ewapolak.pl oraz RiverView Wellness Centre - https://www.instagram.com/river_view_wellness_centre/
Spotkania będą tym razem dość kameralne, jedynie dla 20 Pań.

Do rzeczy :)

ZADBANE CIAŁO & SPOKOJNA GŁOWA
5 ELEMENTÓW

czyli Letni Cykl Rozwojowy dla Psyche i Ciała (wykład + warsztat + Body Shape, czyli wielopoziomowy relax w strefie wellness).

Ja, Ewa Polak, jako psychoterapeutka egzystencjalna, entuzjastka sportu oraz miłośniczka jogi zapraszam Was wraz z RiverView Wellness Center na cykl poruszający psychologiczne aspekty pracy nad Waszym ciałem i formą.

Osobiście i jako psychoterapeutka wierzę w to, że tak jak nasze silne, fizyczne core umożliwia nam stabilną postawę, równowagę oraz jest zdrowym ośrodkiem fizycznej siły, to tak samo zbudowanie naszego silnego psychicznego centrum zaowocuje stabilnością i mocą umysłu. Uprawiając sport, pracujmy więc również z naszą psychiką - dbając o umysł i emocje, a zdrowe, silne ciało również nam się odwdzięczy i podąży za nowym, pełnym mocy stanem umysłu.

ORGANIZACJA I SZCZEGÓŁY

Zapraszamy Was na 5 spotkań (każde ok. 2h.)
Kameralne spotkania jedynie dla 20 z Was.
PROWADZĄCA: Ewa Polak, więcej informacji o mnie na stronie www.ewapolak.pl
CZAS: Środy, godz. 10:00-11:58
(ponieważ rozpoczynamy medytacją, nie ma możliwości dołączenia po godz. 10:00, ze względu na szacunek dla Waszego komfortu i konieczność wdrożenia się wszystkich w klimat)
MIEJSCE: www.riverview.com.pl
STRÓJ: wygodny + skarpetki i bluza dla ciepłej przytulności podczas relaxu i medytacji
Dla Pań, które zostają na Body Shape sugestia, aby były już w swoich docelowych strojach sportowych :)

CENA
Stałe Klubowiczki otrzymują cykl zajęć GRATIS - wymagany jest zapis w recepcji lub mailowo na adres riverview@ihg.com z podaniem dat, którymi jesteście zainteresowane.

PROMOCJA WAKACYJNA DLA PAŃ SPOZA KLUBU
100 zł za wejściówkę na pojedyncze zajęcia (każde z 5), a w tym dostajecie Drogie Panie możliwość korzystania ze Strefy Wellness tj. sauna, jacuzzi, siłownia, basen do godziny 17:00.
150 zł za wejściówkę z całodniowym dostępem do Strefy Wellness.

WAŻNE! :)
Potwierdzeniem jest wykupienie e-voucheru na stronie http://warszawa.intercontinental.com/sklep/en/produkt/riverview-wellness-centre-a-day-retreat/ 
Bardzo istotny jest Drogie Panie, mail potwierdzający zakup e-vouchera, a w treści maila umieszczenie imienia i nazwiska uczestniczki oraz daty wybranych zajęć, na które wykupiłyście Panie wejściówkę (jest ich 5 w cyklu - warto być na wszystkich). Potwierdzenia proszę słać na adres mailowy riverview@ihg.com

A oto czego możecie się spodziewać Drogie Panie w ramach wykładów i warsztatów:

ZADBANE CIAŁO & SPOKOJNA GŁOWA
5 ELEMENTÓW

RAMOWY PROGRAM I KONSTRUKCJA SPOTKAŃ

#1 zajęcia środa, 26 czerwca

  1. Wprowadzająca relaksacja i scanning ciała pod kontem nauki osób uważności na formę ich ciała danego dnia oraz szacunku do ich obecnej kondycji na tym etapie życia (ok. 15 min.)
  2. Wykład "5 elementów i punktów stycznych wpływu Ciało -> Umysł -> Emocje -> Relacje -> Wartości” (ok. 30 min)
  3. Warsztat "Uświadomienie ukrytych przekonać sabotujących pracę nad mocą fizyczną" (ok. 1h)
  4. Medytacja, domknięcie procesu, integracja emocji, wyciszenie. Afirmacje kończące na temat - na wynos do pracy własnej. (ok 10 min.)


TEMATY KOLEJNYCH WYKŁADÓW I WARSZTATÓW

#2 zajęcia środa, 10 lipca

Wykład: „Twój dialog wewnętrzny, a Twoja relacja z ciałem.
Warsztat: „Transformowanie stylu myślenia i mówienia do siebie w momencie porażki i sukcesu nad pracą z ciałem.

#3 zajęcia środa, 24 lipca

Wykład: "Emocje potrzebują ciała - korzyści płynące ze sportu i samoświadomości fizycznej."
Warsztat: "Focusing emocjonalny, a ukryta w ciele Twoja własna, dodatkowa moc i energia."

#4 zajęcia środa, 7 sierpnia

Wykład: „Wpływ Twoich relacji i otoczenia na dynamikę sukcesu w pracy z Twoim ciałem.
Warsztat: „Asertywność i stawianie granic w komunikowaniu swoich potrzeb, marzeń i planów związanych z Twoim zdrowiem i kondycja fizyczną

#5 zajęcia

Wykład/warsztat: "Yin - Yang wysiłku i odpoczynku czyli o tym jak brak regeneracji i odpuszczania sobie ogranicza nasz wzrost i rozwój fizyczno-emocjonalny."


Z wszelkimi pytaniami dzwońcie:

Ewa Polak +48 507-083-821

Recepcja RiverView +22 328-86-40Ciepło zapraszamy! :)
Ewa Polak i RiverView